Szukaj na stronie
Statystyka


Jadłospisy

Przykładowy jadłospis na 14 dni. Kolejność dni można dowolnie zmieniać. Nie należy zmieniać dziennych zestawów potraw. w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy jadłospis

 

Nalewka bursztynowa

Od wieków już znane są cudowne właściwości uzdrawiające bursztynu. w starożytności zdobył popularność dzięki właściwościom przyciągania, które wówczas pojmowano jako siłę nadprzyrodzoną, a nie jako zjawisko fizyczne.

 

Papryka chili

Papryka chili (chilli), papryka ostra - owoc jednej z odmian papryki rocznej ('Chili'). pochodzi z Peru (Peruvian hot pepper), uprawiana ze względu na swoje walory smakowe. Jest używana jako przyprawa.

 

Skuteczne leczenie chorób wrzodowo-jelitowych

Ten temat jest mi najbardziej bliski sercu, ponieważ samemu mi przyszło znosić uciążliwości tych chorób. Właściwie od niepamiętnych lat, tzn. od dzieciństwa cierpiałem na "ZGAGĘ" tzn. nadkwasowość żołądka. Jak już zapewne wiesz, skończyło się to nowotworem jelita grubego.

 

Przepisy optymalne

Wielokrotnie na łamach tej strony kładłem nacisk na ekologicznie zdrowe produkty i żywię nadzieję, że z takich produktów będziesz czytelniku korzystał. Przepisy te opracowałem w szczególności dla siebie oraz całej rodziny i na prośbę wielu optymalnych przekazuje abyście mogli je stosować i żywić się zdrowo.

 

Specyfik przy przeziębieniach

W zwiąku z licznymi pytaniami, co zastosować przy przeziębieniach, to ja powiem. Należy przede wszystkim nie dopuścić do przeziębienia. Aby tak było należy brać suplementy, a w szególności witaminę "C" i czosnek niedżwiedzi. Ale nie tylko.

 

Ważne fakty o cebuli

(...) przedstawiam inny temat - mało chyba jeszcze znany - związany z cebulą. Wiele razy, gdy mamy problemy z brzuchem, nie wiemy dlaczego. Może cebula jest skutkiem tego problemu?. Jak wcześniej czytaliśmy, cebula absorbuje zarazki i jest bardzo ważnym profilaktycznym i leczniczym lekiem.

 

 

Przepisy kulinarne

Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów zamieszczonych w różnych działach tej strony.

 
LUCULLUS
 

Wesprzyj nas
Moja książka
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
Reklama
Kumax

Niezależna Telewizja