Szukaj na stronie
Statystyka

arkadia-polania.pl Real PR


Free counters!
stat4u


Jak to się zaczęło

Mój kontakt z dietą optymalną rozpoczął się w marcu 1999 roku, kiedy to po przeczytaniu książki dra Jana Kwaśniewskiego postanowiłem udać się do Ośrodka w Ustroniu, gdzie już wtedy takie turnusy prowadziła Pani Teresa Szczepanek..

 

Krótka historia mojego życia

Nazywam się Bonifacy Czerniak. Po zapoznaniu się z wiedzą dr. Jana Kwaśniewskiego i w późniejszym czasie dr.Volfganga Lutza, będąc nad przysłowiową "grobową deską", postanowiłem zastosować taki właśnie model żywienia.

 

Wywiad z Prezesem ARKADII-POLANII - Bonifacym Czerniak

Ja zjadam produkty, które przypisane są mojej grupie - czyli drapieżnikom. Nie robię ze swojego organizmu przetwórni. Posiadam rozum i wiem, że świat jest tak pięknie skonstruowany, że są na nim stworzenia roślinożerne i drapieżnicy. My niestety należymy do tej drugiej grupy. Czy nam się to podoba, czy nie.

 

Arkadia-Polania z wizytą u Was

Jako prezes ww. Stowarzyszenia, pragnę poinformować Państwa, że na posiedzeniu Prezydium została podjęta decyzja o potrzebie szerzenia wiedzy na temat zdrowia i żywienia, metod nawożenia i uprawy ziemi, jak również harmonii ciała z duchem, (przerażający jest sposób w jaki dzisiaj leczy się ludzi, w jaki sposób karmi się zwierzęta, oraz nawozi ziemię, żeby nie wspomnieć o GMO) co stało się przyczynkiem do podjętej decyzji.

 

Historia powstania Arkadii-Polanii

Arkadia-Polania powstała 4 września 2000roku. Właścicielem jest Bonifacy Czerniak. Człowiek, który w 1999r. przeszedł na żywienie optymalne (niskowęglowodanowe).

 

Statut Stowarzyszenia

Statut Stowarzyszenia Arkadia-Polania Słowiańskiego Centrum Ochrony Zdrowia Ludzkiego i Ziemi

 

 

Optymalni w Inowrocławiu

Gośćmi spotkania byli panowie Bonifacy Czerniak - doradca żywienia optymalnego z Kalisza, oraz Marek Wolniak - współwłaściciel Akademii Zdrowia "Arkadia-Polonia" w Zduńskiej Woli. Zebraniu patronowała lekarz medycyny pani Barbara Ogórkiewicz.

 

 
LUCULLUS
 

Wesprzyj nas
Moja książka
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
Reklama
Kumax

Niezależna Telewizja