Szukaj na stronie
Statystyka

arkadia-polania.pl Real PR


Free counters!
stat4u


Odezwa do tych wszystkich, którzy mienią się bogami tej ziemi

Mówię o tym od lat. Bardzo się cieszę, że nie tylko ja.

Dlaczego nasze społeczeństwo zaczęło tak chorować w ostatnich latach? Bardzo proste. Na zgniłym zachodzie od pięćdziesiątych lat zaczęto stosować chemię w produktach żywnościowych. To znaczy wszystkie "E".

U nas było z tym dużo lepiej. Tamten ustrój mimo wszystkiego złego - co można było o nim powiedzieć, dbał o rzesze ludzkie. i dobrze. Byli potrzebni do roboty. w czasie upadku Muru Berlińskiego wszystkie te świństwa wysypały się do naszego kraju. Tam powoli truto swoje społeczności. Zwiększano dawki i asortyment coraz to nowych trucizn. Organizmy przyzwyczajały się i tolerowały ten stan. Nasze organizmy niestety trafiły od razu na te wielkie dawki. Organizmy nie przyzwyczajone do takich dawek, musiały niestety skapitulować.

Pamiętam, kiedy jeszcze przed upadkiem komuny miałem możliwości bywać w Berlinie, czy innych miastach Niemiec (mieszkałem wtedy w Szczecinie), to wszystkie wędliny tam smakowały tak samo. Dziwiło mnie to trochę. Nasze kiełbasy biły na łeb i na szyję tamte. Co stało się, kiedy zapanował w Polsce kapitalizm? Bo krótko był u nas i ten ustrój. Natychmiast wszystkie postkomunistyczne molochy rzuciły się na produkcję zachodnich wędlin. To ich było stać na zakup kombajnów do produkcji takich właśnie trucizn. Bo jak można mówić, że jest to kiełbasa? Jeżeli dla przykładu w parówkach jest 6% mięsa (to w tych lepszych, bo są też na rynku takie, które nie widziały mięsa). w przeważającej części jest tam soja (modyfikowana genetycznie z genem ludzkim), dzięki której wiele młodych naszych kobiet nie wyda potomstwa. Jest również w ogromnych ilościach dodawany glutaminian sodu, środki z grupy "E" oraz środki powodujące utrzymanie tego "GÓWNA", aby się nie rozpadło.

Szynka!!! Normalnie szynka robiona naturalnymi metodami uzyskuje około 60-70% zużytego do niej mięsa. Szynka, którą można dzisiaj nabyć to 240%. Wiem też o takich, gdzie uzyskuje się 350-400%. Ale dajmy spokój temu przemysłowi. A chleb. A produkcja żywca? A zatrucie ziemi Chociażby RANDAPEM (tu też połowa dziewcząt nigdy nie urodzi, a wiele z nich urodzi dzieci patologiczne). Jak chętnie stosowany przez rolników. ROLNIKÓW? BANDYTÓW. Jak można?

Jak może minister powołany przez nas do dbania o nasze interesy działać przeciwko nam. Jak może sędzia wydawać niesprawiedliwe wyroki, bo bandyta mu zapłacił? Jak lekarz może truć nas? Jak INSTYTUT ŻYWIENIA może nam imputować, że masło, czy smalec jest BE (Pani Irena Gumowska przewraca się w trumnie). Jak można nam kazać żreć trawę, mówiąc, że jest to dla nas bogactwo witamin? - nie ma tam nic poza pestycydami, herbicydami, oraz innymi metalami, które wywołują nowotwory, stwardnienia rozsiane, ADHD, i wiele innych chorób z grupy autoagresji. Jak można nas namawiać do spożywania fermowego drobiu? - gdzie w mięśniach znajdują się ogromne ilości hormonów wzrostu i antybiotyków?

Korupcja w naszym społeczeństwie przekroczyła wszystkie ludzkie normy. Masoni górą. Ich szatańskie dzieło idzie zgodnie z założeniami. A co my z tego mamy? CHOROBY i ŚMIEĆ. Bo czy ten prezydent, premier, minister, wykładowca w Instytucie Żywienia, na Akademii Medycznej, w Instytutach (zmieniając genetykę zwierząt, produktów rolnych i wszystkiego tego co ma służyć człowiekowi), sędzia, doktor, piekarz, rolnik, producent wędlin czy innych produktów spożywczych nie rozumie, że działaniami przeciw MATCE ZIEMI, PRZECIW NATURZE, wreszcie przeciw PRAWOM BOŻYM, działa przeciw SOBIE? Że szkodzi? Za co, za te trzydzieści srebrników?

Pamiętajcie Wy decydenci. Wy sługusy masonerii. Wszyscy przyszliśmy na ten świat GOLI i tacy go opuścimy. Nic nie zabierzesz ze sobą TAM. Ale będziesz musiał stając przed obliczem NAJWYŻSZEGO zdać relację z tego co tu zrobiłeś. Co Mu powiesz? Pewnie nie wierzysz w JEGO istnienie? Ok. Masz rację. Nawet gdyby tak było, to po co niszczysz to, co natura Ci dała? Po co unicestwiasz swoje dzieci, swoich wnuków i dalsze pokolenia. Przecież tego Ci nie wybaczą, nie wybaczy Ci tego wszechświat, ty sam sobie tego nie wybaczysz!

Decydenci, producenci, i Wy wszyscy wcześniej wymienieni. OBUDŹCIE SIĘ. Nie niszczcie tego co dała Wam MATKA NATURA.

Nie jestem w stanie wyłuszczyć za pomocą jednego artykułu wszystkich mankamentów. Może będą następne.

Na zaproszenie pojadę w każdy zakątek naszego kraju z prelekcją na te tematy, a szczególnie prawidłowego modelu żywienia. Woda jakże ważny element naszego życia. Ale o tym piszę w innych zakładkach.

Życzę sobie i Wam wszystkim życia w zdrowiu, szczęściu i MĄDROŚCI

do góry

 

 
 
LUCULLUS
 

Wesprzyj nas
Moja książka
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
Reklama
Kumax

Niezależna Telewizja